ÇANKIRI OTO ÇEKİCİ 
Yolculuk esnasında hem can hem de mal güvenliği sağlayarak, konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmak tüm araç sahipleri için önemlidir. Ancak yaşanan bazı aksilikler yolculuğunuzu istekleriniz doğrultusunda tamamlamaya engeldir. Bazen bir araç arızası bazen bir lastik sorunu bazen de bir trafik kazası ile hem maddi hem de manevi sıkıntılar yaşanabilir. Bu tip durumlarda doğru çekici firması ile çalışmak sizi zaman ve nakit kaybından kurtarır. Hızlı, güvenilir ve alanının uzmanı bir firma seçimi, hem aracınız hem de sizin güvenliğiniz için olmazsa olmaz unsurlardandır. Doğru bir kurtarma firması tercihi ile olabilecek en az kayıpla yola devam edebilir, kendiniz, sevdikleriniz ve aracınız için en doğru olanı yapabilirsiniz. 
Çankırı ve çevre bölgelerde çekici hizmeti almak isteyenler için Şahinler Oto Kurtarma; sahip olduğu güçlü kurtarma ekibi, sağlayacağı tüm profesyonel ekipmanları ve geniş çekici araç ağıyla sizlere zaman ve nakit kaybı yaşatmaz. Her model araç için çeşitli çekici modellerine sahiptir. Alanında uzman kadrosu, makul fiyatlandırma politikası, güvenilir ve etkin çalışma ilkeleri  ile sektörünün ve bölgesinin en çok tercih edilen firmasıdır. 
Şahinler Oto Kurtarma her türlü araç için oto kurtarma hizmeti sunmaktadır. Uzman kurtarma firmalarının bünyesinde tepeden çekici modeli, çatallı çekici modeli, makaralı transfer çekici modeli, ahtapot çekici modeli gibi çok farklı araç tipi için çekici aracı bulunmaktadır. Bu sayede profesyonel yardım hizmetinden faydalanmanız sağlanır. Önemli olan kurtarma firması tercihinizde alanında uzman şirketleri değerlendirmektir. Böylece aldığınız hizmetin güvenliği ve işlevi garanti altına alınabilir.
En son model çekici araç filosu, uzman danışma kadrosu ile aracınız her ne nedenle ve nerede kalmış olursa olsun; hızlı, etkin ve uygun hizmet politikası ile yol yardımı konusunda güvenilir ve güçlü bir firmadır. Firmamızla çalıştığınız taktirde ister çekilen aracınıza refakat edebilir isterseniz araç takip sistemimizle aracınızı uzaktan takip edebilirsiniz. Geniş hizmet ağı ve gezici hizmet ekipleriyle en kısa zamanda yanınızda olacak olan çekici kurtarma timlerimiz istediğiniz saatte ve istediğiniz yöntemle sizin ve aracınızın daima yanındadır.